RMCF0603FT4M30
Mfr.Part #
RMCF0603FT4M30
Description
RES 4.3M OHM 1% 1/10W 0603
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
4.3 MOhms
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%